Ogólne
· Strona główna
· Forum
· Download
· Kontakt


Test szybkości łącza
· Test przez www
· Test pobierania danych

Neostrada
· Dial-up Neostrada
       · Windows XP
       · Windows 98
· Hasło Neostrada
· Sterowniki Neostrada

Rozrywka komputerowa
· Filmy
· Muzyka - Winamp

Bezpieczeństwo w sieci
· Antywiurs
· Firewall
· Antyspyware
· Higiena użytkowania
· Testy zabezpieczeń

Usługi internetowe
· Przeglądarki internetowe
· Poczta e-mail
· Ściąganie plików-Getright

Poza techniką
· Mały Książę - mp3

...o wyższości połączenia typu dial-up nad aplikacją Neostrady

Aplikacja Neostrady, która instaluje się w standardowej instalacji - wg instrukcji, nie przynosi zbyt wiele dobrego do komputera :-).
W czasie nawiązywania połączenia z internetem korzysta z mechanizmów, które standardowo znajdują się w Windowsie. Programy, które uruchamiają się po kliknięciu na "globus", czy "kopertę" nie są w żaden sposób wbudowane w tę aplikację, są to po prostu programy, które już muszą się znajdować w Windowsie.
Tak więc odistalowując program Neostrada funkcjonalnie nic nie tracimy (poza okienkiem, które niektórym może się podobać :-) ).
A co zyskujemy? Przede wszystkm pozbywamy się programu, który w wielu przypadkach odpowiada za niemożliwość nawiązywania połączenia z internetem; już więcej nie będzie dodatkowego okna, które może tak denerwować :-).
Może się zdarzyć, że sama aplikacja Neostrady z jakichś powodów nie będzie się chciała zainstalować, czy to ma oznaczać, że nie będziemy mogli korzystać z internetu? Otórz NIE :-).
Są Windowsy, na których teoretycznie Neostrada ma nie działać - np. Windows 2003. Okazuje się że rezygnując z łączenia się przez standardowy program, na rzecz połączenia dial-up zyskujemy pod tym systemem możliwość łączenia się z internetem.
Także nie ma się co zastanawiać - pierwsza rzecz to wchodzimy do Panelu Sterowania, tam w Dodaj/usuń programy i odinstalowujemy ten zbędny program, który będzie widoczny najczęściej pod nazwą Neostrada TP.Polecam strony:      Gedeon - komiks artystyczny
Inne linki: Remonty Lublin

Design kadames